czwartek, 9 stycznia 2014

Zapowiedź: "Przypływ" - Daniela Sacerdoti (wyd. Dreams)

PREMIERA: 31 STYCZNIA 2014!

Tytuł: Przypływ
Autor: Daniela Sacerdoti
Ilość stron: 392
Wydawnictwo: Dreams
Opis: Trylogii Sary Midnight ciąg dalszy... 

Sara Midnight nie jest zwyczajną nastolatką. To łowczyni demonów, która znalazła się w samym środku krwawej wojny. Osierocona w wieku szesnastu lat zmuszona jest nauczyć się śmiercionośnej profesji swojego rodu. Harry Midnight, który zaoferował pomoc jako daleki kuzyn nie jest tym, za kogo się podaje. To Sean Hannay. Chłopak z czasem staje się jej najlepszym przyjacielem i w mgnieniu oka życie Sary zmienia się nie do poznania. Walka trwa. Sean i Sara wygrali pierwszą bitwę, lecz wojna szaleje i demony stają się coraz silniejsze. Dziewczyna pragnie się dowiedzieć, kto jest jej wrogiem, nim świat pogrąży się w chaosie. Misja doprowadza ją do posiadłości od pokoleń należącej do rodziny. Midnight Hall na wyspie Islay skrywa mroczne sekrety przodków oraz władcy demonów, który poprzysiągł zniszczyć Sarę. Kiedy wokół niej zaczyna wirować nowy świat, dziewczyna musi uporać się z niełatwą przeszłością Midnightów i ich dziedzictwem, aby przebić się przez falę demonów i dotrzeć do ich władcy.

Niestety nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat tej książki, ponieważ nie przeczytałam jeszcze pierwszej, ale mam nadzieję, że za niedługo to się zmieni. Powiedzcie mi jednak co Wy o niej sądzicie? Warto w ogóle się z nią zapoznawać? 

6 komentarzy:

 1. Też nie znam pierwszego tomu, więc nie wiem, czy warto zaczynać tę serię, czy też nie, ale po samym opisie brzmi super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam i cieszę się, że wreszcie "nadchodzi"

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam, ale jestem ciekawa Twoich wrażeń po pierwszej części :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś nie mam na nią ochoty. Pierwsza część nie za bardzo mnie zachwyciła:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam nie wiem, poczekam sobie na Twoją recenzję, tak będzie najlepiej. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam pierwszej części , jednak opis mnie zachwycił .. Myślę ,że warto kupić tę książkę ;)

  http://czytaniemoimhobby.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarze! Bardzo wiele one dla mnie znaczą, więc jeśli czytasz, zostaw coś po sobie. Dla Ciebie to nic wielkiego, a dla mnie radość na cały dzień. :)
Jeśli ktoś by chciał zareklamować swojego bloga - proszę bardzo. Zrób to jednak tylko raz. Na pewno wejdę, skomentuję i zaobserwuję. :)