O Mnie

Tak, "słodka" Pani ze zdjęcia to ja. W rzeczywistości w cale nie jestem słodka, może tylko jak coś chcę. Potrafię być bardzo złośliwa, jeśli mam zły dzień bądź jeśli ktoś mi podpadnie. Dla obcych jednak jestem bardzo miła, czasami wręcz nieśmiała. Tak już mam... dwa rożne wnętrza. Lubię poznawać nowych ludzi. Nawet przez internet. W ten sposób zaprzyjaźniłam się z wieloma osobami i tak powstają moje największe przygody. Bo tak naprawdę to ludzie je tworzą. Nic nie dzieje się bez powodu...

Chyba nie muszę wam mówić co tu robię? Oczywiście, że kocham książki! No i dzielić się z wami opinią na ich temat, chociaż według mnie nie za bardzo nadaję się do takich rzeczy, ale co tam! Raz się żyje i raz umiera, prawda? Kiedyś gorliwie zaczytywałam się w paranormal-romance, ale obecnie coraz mniej mi się one podobają. Sama nuda. Dlatego też czytam także zwykłe młodzieżówki bądź obyczajówki, a nie przepadam za kryminałami. Co jeszcze lubię robić? Podróżować! Moim marzeniem jest pojechać kiedyś do Londynu i wiecie co? Wiem, że to marzenie się spełni. Może już wkrótce... Muszę się przyznać, że moim drugim życiem jest muzyka.  Od trzech lat jestem fanką zespołu Enej. Na ogół słucham bardzo różnej muzyki. Mój gust zmienia się co jakiś czas, także.. sami wiecie jak to jest. 
Chciałabym studiować dziennikarstwo, ale... zobaczymy jeszcze jak to będzie. Obecnie uczę się w technikum hotelarskim - niezbyt ambitnie, prawda? Nie martwcie się jednak, nie wiążę z tym zawodem przyszłości. Niektórzy z was zapewne zadają sobie teraz takie pytanie: "to po jaką cholerę poszłaś do tej szkoły?!", a ja wam odpowiem: "bo mam blisko"! Tak.. lenia mam wielkiego, a mieszkam w małym miasteczku, w którym jest tylko jedna szkoła średnia. Żaden profil w liceum mnie nie interesował (no może trochę humanistyczny, ale o zgrozo, rozszerzona historia!).
Nie chcę was więcej zanudzać informacjami o mnie. Jeżeli chcielibyście mnie poznać - napiszcie! Odpowiadam na wszystkie e-maile! 

Uszanowanko moi mili! ;)
1 komentarz:

  1. Wredota jedna wielka ! :D Ta cecha wyróżnia nas trzy ;3
    Ajajajaj :D też Cię kocham <3 :*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarze! Bardzo wiele one dla mnie znaczą, więc jeśli czytasz, zostaw coś po sobie. Dla Ciebie to nic wielkiego, a dla mnie radość na cały dzień. :)
Jeśli ktoś by chciał zareklamować swojego bloga - proszę bardzo. Zrób to jednak tylko raz. Na pewno wejdę, skomentuję i zaobserwuję. :)