poniedziałek, 13 stycznia 2014

Wydawnictwo M: "Czas na Biblię"

Niektórzy z was zapewne zauważyli, że ostatnio na blogach pojawia się 'zapowiedź' pewnej inicjatywy. I tak będzie też u mnie. Jestem chrześcijanką, więc sądzę, że nie zaszkodzi mi przekazanie dalej tej inicjatywy, a nawet zachęcić kogoś by się przyłączył do akcji. A na czym ona polega? 

"„Czas na Biblię” to odpowiedź na słowa Jana Pawła II wzywające do rodzinnego czytania Pisma Świętego.

'Czas na Biblię' jest inicjatywą społeczną. Obejmuje różne środowiska, by łączyć wokół Pisma Świętego ludzi, którym bliski jest błogosławiony Jan Paweł II, a już wkrótce święty: 27 kwietnia 2014 roku w Rzymie odbędzie się bowiem kanonizacja papieży Jana XXIII i Jana Pawła II.

Rodzinne czytanie słowa Bożego wraz komentarzami błogosławionego Papieża to najlepszy sposób na przygotowanie się do tego wielkiego katolickiego święta, jakim będzie wyniesienie na ołtarze Polskiego Papieża. Co więcej, będzie to wypełnienie jego życzenia i przyjęcie błogosławieństwa, którego udzielił na dwa tygodnie przed swoją śmiercią."


Link do strony: www.czasnabiblie.pl6 komentarzy:

 1. Super inicjatywa. Czytanie Biblii wymaga skupienia i spokoju, ale naprawdę warto zapoznać się bliżej ze Słowem Bożym:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj też pisałam o tej stronie. Bardzo szczytna inicjatywa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę się zapoznać z inicjatywą, bo sądzę, że to świetny pomysł. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarze! Bardzo wiele one dla mnie znaczą, więc jeśli czytasz, zostaw coś po sobie. Dla Ciebie to nic wielkiego, a dla mnie radość na cały dzień. :)
Jeśli ktoś by chciał zareklamować swojego bloga - proszę bardzo. Zrób to jednak tylko raz. Na pewno wejdę, skomentuję i zaobserwuję. :)