sobota, 8 listopada 2014

Kilka informacji

Na początku przekazuje wam informacje od wydawnictwa M. 


Jan Polkowski, autor „Śladów Krwi”, został 
laureatem pierwszej edycji Nagrody Identitas.
Myślę, że fani tego autora są bardzo pozytywnie zaskoczeni. :) 


Po drugie: 


Pani Aleksandra Zimnik jest debiutującą pisarką. Zwróciła się do mnie z prośbą o zamieszczenie informacji na blogu, że bierze udział w projekcie wspierający wydanie jej literackiego debiutu „Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko”
A teraz pozwolę sobie zacytować. 
"Wydaniem książki zainteresowane jest jedno ze znanych i cenionych na rynku wydawnictw, ale pod warunkiem znalezienia kogoś, kto będzie skłonny współfinansować edycję. Dlatego też postanowiłam wziąć udział w projekcie PolakPotrafi.pl. Pod tym linkiem można zapoznać się z projektem, fragmentami książki i moją historią: https://polakpotrafi.pl/projekt/sudaz"
Wiemy jak trudno jest się wybić na dzisiejszym rynku wydawniczym, więc mimo wszystko podziwiam panią Zimnik za podjęcie próby wydania swojej książki. Miejmy nadzieję, że się uda. 

Tutaj kilka słów o książce, jeśli byłby ktoś zainteresowany. 
„Sudaz” jest książką fantastyczno-przygodową przełamującą schematy i bazującą na postaciach całkiem nowych w literaturze.Dzięki podróży, w jaką zaangażuje się główna bohaterka, czytelnik będzie mógł poznać takie istoty, jak: birater, Excogitator czy swetorianie. Dowie się również, z jakimi skutkami ubocznymi związane są zabiegi kwinthibernacji czy askuriacji. Odwiedzi takie miejsca, jak: Dossabra, Grota Smoka, Instartus czy Sudor. Przygody Laury, Nadii i Igora sprawią, że czytelnik będzie mógł choć na chwilę zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się w magiczny świat Gravidosu. 

***
Jestem w trakcie czytania książki Pani Michalak "Przystań Julii". Jak wiecie jestem miłośniczka jej powieści, więc prawdopodobnie ukaże się recenzja. Spróbujemy wrócić do gry. 

Miłego dnia! 


3 komentarze:

 1. Życzę miłej lektury. Ja na razie pani Michalak czytałam tylko jej erotyki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam już tą wiadomość. Może i kiedyś skusze się na przeczytanie książki :) Jest w moich klimatach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na tę książkę nie mam ochoty, nie moje klimaty ;)
  Co do Michalak to właśnie jestem po drugim spotkaniu i niestety się rozczarowałam. A może inaczej - nie poczułam nic szczególnego...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarze! Bardzo wiele one dla mnie znaczą, więc jeśli czytasz, zostaw coś po sobie. Dla Ciebie to nic wielkiego, a dla mnie radość na cały dzień. :)
Jeśli ktoś by chciał zareklamować swojego bloga - proszę bardzo. Zrób to jednak tylko raz. Na pewno wejdę, skomentuję i zaobserwuję. :)