wtorek, 25 lutego 2014

Info!

 

Hmmm... zapewne niektórzy z Was zastanawiają się o co chodzi. Mam smutną informację, ale niestety nic z tym nie mogę zrobić. Po prostu tak czasami bywa, że 'coś' się nudzi i po prostu masz tego wszystkiego dość. I tak też jest ze mną... A więc... czas na zmianę wyglądu bloga! Haha. :D Dzisiaj będę szukała nowego szablonu, ale mówię od razu, że te zmiany będą mogły trwać nawet kilka dni... Wróciłam do domu dopiero po czterodniowej wycieczce do Olsztyna i Warszawy i ogółem to niezbyt ogarniam. ;p Czy chcielibyście, aby pojawiła się mała relacja z mojej podróży? Niestety tylko relacja, bo... nie wzięłam ze sobą aparatu. Tak jakoś wyszło, że zapomniałam. Mój wypad nie był do końca w celach poznawczych, więc nie jest to jakiś wielki szok. :) Ponadto... muszę jeszcze napisać recenzję, w końcu zrobić zdjęcie stosikowi, który Wam obiecywałam, wprowadzić jakiś nowy 'kącik" czy coś takiego... Macie może pomysł? Z chęcią wysłucham. :) Także nie wiem kiedy to wszystko zrobię, ale zrobię. To jest pewne. To chyba wszystko na dzisiaj. Czekajcie na efekty mojej pracy. ;p 


Mmmm, rozpływam się... posłuchajcie, bo pomimo, że większość z Was uważa, że ten zespół to kompletne 'dno' to ta piosenka i tak wymiata.


13 komentarzy:

 1. Również poszukuję szablonu :D

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Już myślałam, że chcesz porzucić blogowanie. Dobra zmyłka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmiana szablonu też jest potrzebna.
  Ja z chęcią przeczytam relację.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ha, też początkowo myślałem, że znudziło Cię blogowanie - żesz Ty! ;-) Czekam na efekty pracy :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ mnie wystraszyła Już myślałam o najgorszym :) Na szczęście to tylko blogowe zmiany wizualne :) Uf , odetchnęłam z ulgą i czekam na końcowy efekt.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam na zmiany, z nadzieją że będą tak spektakularne jak dzisiejszy wpis ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już myślałam o czymś gorszym ... Wpadnę zobaczyć efekty zmiany wyglądu bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bałam się, że blogowanie Ci się znudziło XD
  Czekam na zmiany ! A i relację z wycieczki chętnie przeczytam c:

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja lubię zmiany szablonów na blogach :D Powodzenia w przygotowaniach i postanowieniach! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Początek posta kieruje tylko na jedną myśl - kończysz blogowanie :D Pewnie sporo osób udało Ci się nabrać :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarze! Bardzo wiele one dla mnie znaczą, więc jeśli czytasz, zostaw coś po sobie. Dla Ciebie to nic wielkiego, a dla mnie radość na cały dzień. :)
Jeśli ktoś by chciał zareklamować swojego bloga - proszę bardzo. Zrób to jednak tylko raz. Na pewno wejdę, skomentuję i zaobserwuję. :)