sobota, 26 kwietnia 2014

Roczek bloga "KTO CZYTA KSIĄŻKI, ŻYJE PODWÓJNIE"!
Rok bloga minął 7 kwietnia, ale dopiero teraz mam czas na podsumowanie. Nie będzie ono wielkie, bo nie o liczby tu chodzi, prawda? Sama jestem zdziwiona, że wytrzymałam aż tak długo i zastanawiam się czy jednak już tego nie zakończyć. Ale nie o tym chciałam przecież pisać. :) 

Do 7 kwietnia napisałam 101 postów w tym 60 recenzji. Ponadto odwiedziło mnie 21 501 tys. osób! Nawiązałam współprace z 3 wydawnictwami (teraz współpracuję tylko z dwoma) i 3 autorami książek. Najczęściej odwiedzanym postem była recenzja "Trylogii Trylle". Szukając mojego bloga najczęstszym słowem kluczowym był mój adres bloga, czyli kto-czyta-ksiazki.blogspot.com (co mnie bardzo cieszy) zaś na drugim miejscu jest mol ksikowy (ciekawe, ciekawe). Najwięcej osób odwiedziło mnie z Polski, a zaraz po niej są Stany Zjednoczone (dziwne), a później Rosja. Posiadam aż 1948 komentarzy, 196 obserwowanych blogspota i 303 google+. 

A cóż ja zawdzięczam mojemu blogu? Na pewno to, że nauczyłam się choć troszeczkę pisać i dzięki temu odkryłam jak bardzo lubię język polski. Na dodatek poznałam masę niesamowitych osób. Nie będę ich tu wszystkich wymieniać, ale wy wiecie, że to o was chodzi. Byłam także świadkiem wielu przedziwnych i śmiesznych sytuacji (jak Pan, który chciał, abym zrecenzowała jego książkę, lecz sama musiałabym ją sobie zakupić; co było dalej wolę nie mówić). A co najlepsze... wiem, że istnieja jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie z prawdziwą pasją. 

Myślę, że więcej liczb wam nie jest potrzebnych, dlatego zakończę na tym. Wiem, że większość z was osiągnęła o wiele lepsze wyniki niż ja, ale dla mnie i jest dobrze. Ważne, że w ogóle ktoś zainteresował się tym blogiem. 

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM MOIM CZYTELNIKOM, BO GDYBY NIE WY NIE BYŁOBY TEGO BLOGA! 

Wkrótce blog znowu powróci do życia, więc możecie już z niecierpliwością czekać na recenzje (haha). Jakiej książki? Sama tego jeszcze nie wiem. Pożyjemy zobaczymy. :) 
20 komentarzy:

 1. Gratuluję roczku i życzę wielu kolejnych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję rok to już coś! :D Obyś wytrwała jeszcze wiele ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję rocznicy i życzę kolejnych lat, oraz ciekawych recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję rocznicy. A ta sytuacja z zakupieniem sobie książki do recenzji jest doprawdy zabawna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Graty! :) \
  Życzę dalszej wytrwałości! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje, życzę kolejnych lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki śliczne, to w końcu Ty pomogłaś mi na samym początku. :)

   Usuń
 8. Gratuluję i oby kolejne lata blogowania były jeszcze lepsze, jeszcze przyjemniejsze i obfite w ciekawe lektury (żebyś mogła je dla nas recenzować ^^).

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje! :) Jeszcze większych sukcesów! I wielu lat wśród nas :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wielkie gratulacje i pomyślności na kolejne latka ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję :) Ty wiesz, że byłam do tej pory przekonana, że mój blog jest młodszy od Twojego? A to niespodzianka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam zielonego pojęcia czemu tak sądziłaś. :)

   Usuń
 12. Kinga gratuluje i życzy jeszcze wielu wspaniałych lat w blogosferze. I Kinga zastanawia się czy ona też należy do tej "masy niesamowitych osób", które Asia poznała. Hm... No, przynajmniej ma taką nadzieję. :3 Ach, powiedziałabym coś jeszcze, ale leży przede mną podręcznik od biologii i pasowałoby jako tako ogarnąć temat, bo powiedziała, że będzie pytać, więc pasowałoby coś umieć. No nic. W każdym razie życzę jeszcze dużo inspiracji, uśmiechu i radości, a co najważniejsze - samych literackich perełek. :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiałabym się konkretnie zastanowić czy należysz do tych osób czy też nie, hmm... :D Żartuję oczywiście. Należysz i to jak najbardziej! :*

   Usuń
 13. Gratuluję, życzę na przyszłość przede wszystkim bardzo dużo weny do pisania oraz wytrwałości! ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję :D
  Ja dopiero wystartowałam z moim blogiem i kilka dni temu był miesiąc jego istnienia. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać tak długo jak ty i to co robię spotka się z aprobatą :)
  Twoje osiągnięcia są duże i, jak dla mnie, imponujące. Życzę ci kolejnego roku i jeszcze kolejnego... Mam nadzieję, że blogowanie nadal będzie ci sprawiać dużo przyjemności :)
  Oczywiście zapraszam do siebie :) http://ksiazkowy-swiat-niki.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  Nika

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarze! Bardzo wiele one dla mnie znaczą, więc jeśli czytasz, zostaw coś po sobie. Dla Ciebie to nic wielkiego, a dla mnie radość na cały dzień. :)
Jeśli ktoś by chciał zareklamować swojego bloga - proszę bardzo. Zrób to jednak tylko raz. Na pewno wejdę, skomentuję i zaobserwuję. :)