wtorek, 23 kwietnia 2013

Światowy Dzień Książki!


Tak, tak, tak ! Zapewne jak już wszyscy wiecie, dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Książki! Dla nas blogerów, jak i dla czytelników to jedno z najważniejszych dni w roku. Wielu z was na pewno wybrało (bądź wybierze) się dzisiaj do księgarni czy empiku polować na jakieś super promocje i wróci do domu ze świetnymi książki. Ja niestety nie mam takiej możliwości, no ale trudno. Okazja na pewno jeszcze się pojawi a tymczasem siedzę i delektuję się wolnym dniem od szkoły. Mmm... 

No więc kochani, życzę Wam abyście mieli dzisiaj troszeczkę czasu na przeczytanie choć kilka kartek jakiejś powieści i żeby było tak każdego dnia! Bo gdyby nie brak czas... czytalibyśmy 24/24 h, czyż nie? Cóż jednak możemy na to poradzić? Życie bywa czasami okrutne. 
Wszystkiego najlepszego!

7 komentarzy:

 1. Ja niestety nie wybiorę się na zakupowo-książkowe szaleństwa, ponieważ dopadło mnie choróbsko, ale postaram się nadrobić to... ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To życzę szybkiego powrotu do zdrowia. :) No i późniejszych, miłych zakupów. :D

   Usuń
 2. Święto dobrze mi znane oczywiście, ale poza czytaniem nie zamierzam go jakoś specjalnie celebrować. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem, co wszyscy z tym Empikiem. Aż sama muszę sprawdzić ich ofertę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już nic nie kupuję, bo obkupiłam się wcześniej, ale poświęce czas dobrek lekturze ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się obkupiłam książkami w niedzielę i dzisiaj mam zamiar czytać moje nowe nabytki, szczególnie jeden, na który niecierpliwie czekałam :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O taak! Promocje z okazji Dnia Książki były baaardzo kuszące! :-)
  Moja biblioteczka troszkę się powiększyła z tej okazji.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarze! Bardzo wiele one dla mnie znaczą, więc jeśli czytasz, zostaw coś po sobie. Dla Ciebie to nic wielkiego, a dla mnie radość na cały dzień. :)
Jeśli ktoś by chciał zareklamować swojego bloga - proszę bardzo. Zrób to jednak tylko raz. Na pewno wejdę, skomentuję i zaobserwuję. :)